Neden ışık temizlik?

Şirket Hakkında

 

Samsun ve Atakum’da hizmet veren Işık Temizlik tüm işlerinde %100 müşteri memnuniyetini sağlamayı misyon edinmiştir. Çünkü biz biliyoruz ki en iyi referans müşterilerimiz arasında birebir tavsiye ile gerçekleşmektedir. Biz açıldığımızdan bu yana her zaman yaptığımız işlerde bu kaliteyi yakalamak için tüm ekibimiz ile çaba gösterdik ve aynı şekilde göstermeye devam ediyoruz. Temizlik konusunda ayrıca aklınıza takılan tüm konularda bizleri arayarak ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Biz hizmet verdiğimiz kadar müşterilerimize değer vermeyi de kendimize görev edinmiş bir firmayız. Temizlik yaptıracaksanız şayet, seçmiş olduğunuz firmanın aynı alanda var olan referanslarını kontrol etmenizde fayda vardır. Biz Işık Temizlik olarak sizlerle istediğiniz alanda referans listemizi gönül ferahlığı ile paylaşmaya hazırız. Temizlik konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımız ile ihtiyaç duyduğunuz her alanda ve her zaman hizmetinizde olmaktan mutluluk duyarız. Tüm istek ve ihtiyaçlarınız için iletişim bilgilerimiz üzerinden bizimle irtibat kurabilirsiniz.

 Çoğu müşteriler ise samsun temizlik şirketi fiyatları konusunda büyük yanılgıya düşmektedirler çünkü temizlik yapılacak her alanın yada mahalin fiyatları m2 hesabı üzerinden asla yapılmaz. Işık Temizlik olarak yerinde teklif verdiğimiz her müşterimize bu konuda hakkında detaylı ve gerçek bilgi vermekteyiz. Temizlik hizmeti faaliyeti, yerinde ne şekilde temizlikyapılacağına bağlıdır. örneğin; halıflkes kaplı bir ofisimizin kuru vakum işiyle kuru köpük ile yıkama işi aynı değildir ve doğal olarak aynı maliyetlerle kıyaslamak mümkün değildir. Aslında burada Işık Temizlik'in neden kurumsal olduğunuda kestirmek mümkün. Gelmişmiş ve kurumsallaşmış firmaların %90'ında SATINALMA departmanı kurulmuş ve bu meslekte ileri eğitim almış personeller mevcuttur. Bu tip firmalardaki tüm satınalma personellerinin doğru fiyat kıyaslaması yapması üzerinde Işık Temizlikği vazgeçilmez hale getirmektedir. Doğru maliyet, doğru hizmet ilkemiz bizi her zaman kazanan taraf yapmaktadır.

Samsun merkezinde(atakum,atakent,ilkadım,ondokuzmayıs,canik) hizmet veren ışık temizlik yakınındaki ilçelerde ev temizliği,ofis temizliği,inşaat sonrası temizlik,villa temizliği,cam temizliği,otel temizliği,dezenfeksiyon vb hizmetleri samsunun tüm ilçelerinde sağlamaktadır.Aylık veya haftalık düzenli temizlik hizmeti sadece samsun merkezi ve yakın ilçelerinde verilmektedir.​​​​​​​